Home / Futbalové Dresy Juventus Phil Foden Priznal, že Jeho

Futbalové Dresy Juventus Phil Foden Priznal, že Jeho

Futbalové Dresy Juventus  Phil Foden priznal, že jeho gól za Manchester City pri výhre Liverpoolu 4:1 bol "dokonalý" a povedal, že Citizens boli odmenení za prejavenie "odvahy od prvej minúty".

20-ročný hráč sa ľahko zahryzol do krajného obrancu Reds Andrewa Robertsona, aby si pripravil príležitosť predtým, ako z tesného uhla prekonal brankára Alissona. Predtým v zápase stanovil druhý gól svojej strany tým, že porazil niekoľkých obrancov a potom prihral spoluhráčovi IlkayGundoganovi.

Manchester City sa víťazstvom posunul o 10 bodov pred Liverpool v tabuľke Premier League a teraz drží na čele päťbodový náskok pred Manchestrom United so zápasom v rukách.

Článok pokračuje nižšie Tipy redaktorov Messi môže dať za hlavu pomalý štart PSG s hlavnou úlohou proti Realu Madrid "Uvidia, kto sme!" - Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson sa vracajú do Benfica-Sporting súperenie s Man City Zmena pozície a rozhovory s Rangnickom - Ako Sancho našiel svoju formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane sa bývalý chlapec z Man City „novým Sanchom“ “ v Dortmunde? Ako Foden opísal svoj gól? Foden strelil v tejto sezóne už 10 gólov Detske Futbalove Dresy  vo všetkých súťažiach. Medzi tými, ktorí majú v piatich najlepších európskych ligách dvojciferné čísla, je mladší iba Erling Haaland.