Home / Futbalove Reprezentacne Dresy Čo Sa Týka Aguera, útočník

Futbalove Reprezentacne Dresy Čo Sa Týka Aguera, útočník

Futbalove Reprezentacne Dresy  Čo sa týka Aguera, útočník City odohral na Anfielde desiate vystúpenie v kariére, ale opäť nedokázal nájsť zadnú časť siete.

Argentínsky reprezentant hral osemkrát na Merseyside s majstrom a ďalšie dva razy s Atleticom Madrid, no ani raz sa mu nepodarilo dostať sa do tabuľky strelcov.

Bezgólové stretnutie prehĺbi Guardiolovu slabú osobnú sériu na manažérskych stretnutiach s Kloppom vo všetkých súťažiach; teraz vyhral proti bývalému šéfovi Borussie Dortmund v posledných ôsmich stretnutiach raz a z posledných štyroch prehral tri.

Výsledok zaručuje, že oba tímy zostanú v tejto sezóne Premier League minimálne neporazené; budú však ľutovať svoju neschopnosť otvoriť si na summite dvojbodový rozdiel proti druhej a ďalšej ligovej Chelsea.

3 - Keďže Chelsea, Liverpool a Manchester City ešte v tomto volebnom období neutrpeli ligovú prehru, je to len druhýkrát v histórii Premier League, kedy až tri tímy neporazili vo svojich úvodných ôsmich zápasoch jedinej sezóny (aj v roku 2011) -12). Závod.

— OptaJoe (@OptaJoe) 7. október 2018 Oba tímy si teraz berú štrnásťdňovú prestávku na reprezentačnú prestávku a 20. októbra pokračujú v domácej kampani.

City hostí Burnley na Etihad Stadium, zatiaľ čo Liverpool cestuje na John Smith’s Stadium, aby sa stretol s Huddersfield Town, pred zápasmi Ligy majstrov Detske Futbalove Dresy  proti Šachtaru Doneck a Crvenej Zvezde Belehrad.