Home / Juventus Dresy Pre Deti Ings Zaznamenal Svoj Druhý

Juventus Dresy Pre Deti Ings Zaznamenal Svoj Druhý

Juventus Dresy Pre Deti  Ings zaznamenal svoj druhý gól v zápase v prestávke, ale ukázalo sa, že to nebolo nič iné ako útecha pre stranu Southamptonu, ktorá teraz po prvých dvoch zápasoch novej kampane nevyhrala.

Kane strelil všetky štyri Sonove góly proti Saints a stal sa prvým mužom, ktorý asistoval rovnakému hráčovi štyrikrát v jedinom zápase v ére Premier League.

4 - Harry Kane dnes asistoval pri všetkých štyroch góloch Son Heung-Mina proti Southamptonu - prvýkrát v histórii @premierleague jeden hráč asistoval inému štyrikrát v jedinom zápase. Úžasné. pic.twitter.com/EloGFWjEyE

— OptaJoe (@OptaJoe) 20. septembra 2020 Frontman Spurs je prvým anglickým hráčom, ktorý kedy asistoval pri štyroch góloch v zápase Premier League, a šiestym, ktorému sa to podarilo v histórii súťaže.

Kane je tiež prvým mužom, ktorý sa priamo podieľal na piatich góloch od Mohameda Salahina v marci 2018, keď útočník Liverpoolu chytil štyri góly a asistenciu a inšpiroval k víťazstvu 5:0 proti Watfordu.

Son'streble je medzitým štvrtýkrát, čo hráč dosiahol najlepší hetrik, keď jeden hráč asistoval pri každom góle, a on a Kane sa spojili, aby od roku 2015 nastrieľali Detský Futbalový Dresy  elkovo 24 gólov, čo je viac ako ktorákoľvek iná dvojica. v rovnakom období.